Dërgo Një Tekst
  Dërgo Një Poezi
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Labbi

Tags: Labbi, Labinot Mehmeti

Vendlindja: Vushtrri    Jeton dhe vepron në        Mosha: 18 Vjeç   Shenja e Horoskopit: Akrepi  
Labbi është një këngëtar jo shumë i njohur, që këndon muzikë hip-hop. kenga e tij e pare eshte publikuar me 20.02.2016. Ai premton shume per te ardhmen....

>> Lexo gjithë biografinë >>


  • Labbi ka këto rrjete sociale:
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  2

Krijoni Një Kartolinë

Disqus Comments
teksteshqip.com © 2007 - 2017