A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Labinot Tahiri (Labi)

Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  247
  • Origin:
  • Prishtinë 
  • Residence:
  • Kosovë 
  • Age:
  • 39
  • Zodiac sign:
  • Shigjetari ♐
BIOGRAFIA: Labinot Tahiri (Labi) is a very famous singer of Modern Traditional music. Labinot Islam Tahiri i njohur shkurt si LABI kendon në të gjitha zhanret muzikore. Ka një zë që dallon nga të tjerët dhe është i mirëpritur kudo. Ka të mbaruar shkollën e mesme, në pamundësi që të vazhdoië tutje, duke patur parasysh kushtet e shkollimit gjatë okupimit të Kosovës s'kishte shkolla, po shtëpi shkolla. Lidhur me muzikën Labi filloi të këndojë që në moshën e re duke i përcjelur hapat e babit të tij. Labi këndonte në koncerte që oraniz...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Anduena Tahiri

(His sister)

Instagram

Account

Facebook

Profile

Add Official

Social Accounts

Faleminderit Për Ditët E Mira (2019)

Jam Keq (2018)

Edhe Nje Puthje (2016)

Le Te Kallet Kjo Dynja (2013)

Fotografia (2012)

Live 2012 (2012)

Ti Ke Mbet Ne Zemren Time (2011)

Padrejtesi Ne Dashuri (2010)

Lamtumire Lamtumire (2009)

Era Tradheti (2008)


» Add A Song »

Faleminderit Për Ditët E Mira
Boomerang
S'te Mbaj Inat
Krejt Ti Fala
Ja Le Zemres Pike
Mesazh Ne Telefon
Me Ndjenja Mos Luaj
U Takuam
Interesgjike
Takim Si Ne Enderr


Translations (2)


Related Artists:

2po2

Blero

Genc Prelvukaj

Getoar Selimi

BimBimma

Action Bronson

Unikkatil

Gazmend Rama (Gazi)

Meda

Robert Aliaj


Tags: Labi, Labinot Tahiri

Labinot Tahiri (Labi) in e-Cards:

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019