Më mbaj mend (për 1 muaj)

Labi Ramaj

Nuk ka akoma asnjë votë

  • Jeton dhe vepron në :
  • Norvegji 
BIOGRAFIA: Labi Ramaj është një dj i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo dance. Labi Ramaj është EDM Producer dhe DJ me seli në Norvegji. Në moshën 26 vjeç, Labi ka vulosur tashmë identitetin e tij në skenën gjithnjë në rritje të EDM. Përkushtimi i Labit për të vendosur vazhdimisht këngë ka bërë një përshtypje në shumë emra të dukshëm në industri dhe është përkrahur nga shokët tij si Nicky Romero, Robin Schulz, Timmy Trumpet, Dash Berlin etj. Shfaqjet e fundit nga Labi përfshijnë Festivalin Landstreff me më shumë se 14 mijë ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Profili

Twitter

Profili

SoundCloud

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Drop G

Deniss Mitcelli

Dj Benity

Dj Dalool

Dj Aldo

Alex Lupa

Rinor Kastrati

Cricket

Dj Nago

Ludo

Tags: Labi Ramaj, Labinot Ramaj


Komente mbi këtë artist