Më mbaj mend (për 1 muaj)

Labi - Ai Kujtimi I Vjeter Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  10

Ai kujtimi i vjeter,
qe ma ke dhuruar,
tani per c'do nate,
po me len te zgjuar.

Ndonse jem ndare,
zemra te don ty,
por kujtimi mbeti ,
lot i ngrir ne sy.

Ne flaken ndarjes,
po digjem dhe vuaj,
por kujtimin tend,
prore po e ruaj,

Endra seq mu fik,
lotojn syt e mi,
po kujtimin tend,
po e ruaj n'vetmi.

Loti tash me rjedh,
lehtas ne qepalle,
sepse syt e tu,
ende i kam mall.

Por ti pa penduar,
lamtumire me the,
me buzeqeshjen tende,
do t'kujtoj perhere,

Ne flaken ndarjes,
po digjem dhe vuaj,
por kujtimin tend,
prore po e ruaj,

Endra seq mu fik,
lotojn syt e mi,
po kujtimin tend,
po e ruaj n'vetmi...

Ne flaken ndarjes,
po digjem dhe vuaj,
por kujtimin tend,
prore po e ruaj,


Ky tekst u dërgua nga  loola

Labi - Ai Kujtimi I Vjeter
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ai Kujtimi I Vjeter".
3. Video është e këngës "Ai Kujtimi I Vjeter", por nuk këndohet nga Labi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Labinot Tahiri (Labi):


Komente 0