Më mbaj mend (për 1 muaj)


Labi - O Kur E Pash Oj Nan

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "O Kur E Pash Oj Nan".
3. Video është e këngës "O Kur E Pash Oj Nan", por nuk këndohet nga Labi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Labi - O Kur E Pash Oj Nan  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  5

Këngë e albumit:

"Live 2012"

Komente

Asnjë Koment

21/08/2012

2012-08-21T08:44:28+00:00o kur e pash oj nan at vajzen te shkolla at vajzen te shkolla o ja e mora oj nan ja desh u tranova ja desh u tranova

oj kur e pash at vajzen nqytet at vajzen nqytet oj ja e mora oj nan ja desh me lan met ja desh me lan met

o kur e pash oj nan at vajzen te shkolla at vajzen te shkolla o ja e mora oj nan ja desh u tranova oooo ja desh u tranova

o kur e pash oj nan at vajzen n'qytet ee at vajzen n'qytete ee o ja e mora oj nan ja desh me lan mente oooo ja desh me lan mente


Ky tekst u dërgua nga Albana B
Më Shumë Këngë Nga Labinot Tahiri (Labi):

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet