Më mbaj mend (për 1 muaj)

Labi - Mos U Largo Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  5

Mos u largo, mos u largo se s'te kam harruar, edhe pse je ti larg meje prape me ke mundu...( 2x)

Nate e gjate s'me ze gjumi endrrat me mundojne, t'kisha pas rreth atij lumi dhimbjen t'ma sherosh...
Ah i lodhur ne mendime deshire kam me t'pa, gjithmone je prane zemres sime, qysh ke mujt me u nda...

Mos u largo, mos u largo po te lutem shume, dikur ti mu lutshe mua, tash te lutem une...( 2x)


Nuk ke zemer, nuk ke zemer te ndahesh nga une, pse kaq shume e mundon veten, pse nuk rrin ne gjum...( 2x)

Dashuria ashtu eshte, rralle kush e kupton, t'le pa shpirt moj t'le pa jete, zemren ta shkaterron...ooo sa e embel aq e hidhur dashuria shkrete, ndaj pa ty smund te jetoj, cfare qenka kjo jete...


Mos u largo, mos u largo po te lutem shume, dikur ti mu lutshe mua, tash te lutem une...(2x)


Ky tekst u dërgua nga  linda

Labi - Mos U Largo
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mos U Largo".
3. Video është e këngës "Mos U Largo", por nuk këndohet nga Labi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Labinot Tahiri (Labi):


Komente 0