Më mbaj mend (për 1 muaj)


Labi - Marton Nana Djalin
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Marton Nana Djalin".
3. Video është e këngës "Marton Nana Djalin", por nuk këndohet nga Labi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Labi - Marton Nana Djalin Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Live 2012"

Komente

Asnjë Koment

21/08/2012

2012-08-21T08:45:40+01:00kalle moj kalle malin,marton nana djalin.
kalle moj kalle malin,marton nana djalin.

mali nuk po kallet,vallja jo s'po n'dalet.
mali nuk po kallet,vallja jo s'po n'dalet.

kalle kalle fushen,e marrim zonjushen.
kalle kalle fushen,e marrim zonjushen.

fusha nuk po kallet,vallja jo s'po n'dalet.
fusha nuk po kallet,vallja jo s'po n'dalet.


Ky tekst u dërgua nga Sara
Më Shumë Këngë Nga Labinot Tahiri (Labi):

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë