Më mbaj mend (për 1 muaj)


Labi - I Verber Pa Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "I Verber Pa Ty".
3. Video është e këngës "I Verber Pa Ty", por nuk këndohet nga Labi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Labi - I Verber Pa Ty Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Live 2012"

Komente

Asnjë Koment

21/08/2012

2012-08-21T08:33:40+00:00tek mahalla e fundit,
eshte takimi yne i pare.
kaluam shum ore,
askush pa na pa.
x2
i verber pa ty.
zemer zbrasur une po jetoj.
S'kam as melodi une
per ty te kendoj.

te shtrengoja fort,
te mbaja ne gji.
kur s'do te harroj,
deri ne amshim.
x3
i verber pa ty.
zemer zbrasur po jetoj.
S'kam as melodi une
per ty te kendoj.


Ky tekst u dërgua nga Sara   GeennT
Më Shumë Këngë Nga Labinot Tahiri (Labi):

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë