Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio Kërko Video

Labi - Per Ty  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  15

Komente

Asnjë Koment

14/07/2012

2012-07-14T16:05:45+00:00

Këngë e albumit:

"Tash Je Pishmane"
prap ne enderr te kam pa
nuse zemer ishe ba
e un lotet tu i fshi thash lamtumire (2x)

(Ref 2x)
Per ty per ty skam gjum ne sy
mke borxh ne jet nje dashuri
Per ty per ty skam gjum ne sy
mke borxh ne jet nje dashuri
mke borxh ne jet nje dashuri
oooooo mke borgj ne jet nje dashuriiii

edhe zemra po me qan
qajn dhe malet qe na ndan
edhe zogjet me skendojn
si at pranver (2x)

(Ref 2x)
Per ty per ty skam gjum ne sy
mke borxh ne jet nje dashuri
Per ty per skam gjum ne sy
mke borxh ne jet nje dashuri
mke borgj ne jet ....... nje dashuri


Ky tekst u dërgua nga Rrezarti Pr
Më Shumë Këngë Nga Labinot Tahiri (Labi):

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet