Më mbaj mend (për 1 muaj)


Labi - Tash Je Pishmon

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Tash Je Pishmon".
3. Video është e këngës "Tash Je Pishmon", por nuk këndohet nga Labi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Labi - Tash Je Pishmon  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  6

Këngë e albumit:

"Tash Je Pishmane"

Komente

1 🔥

09/02/2012

2012-02-09T12:48:37+00:00Tkujtohet e dashur kur ishim ne te dy
Ike u largove me le ne vetmi
Te thash mos u largo, te lutem oh mos gabo

Eh tash je pishmane, se ti je larguar
Oh mua me harrove, tjetrin ke dashuruar

Tash je pishmane, se ti mje larguar
mua me harrove, tjetrin ke martuar..

Deshire e jote eshte te kthehes prap
E pse u largove oh kur mpaske dasht
Te thash mos u largo, te lutem mos gabo..

Ehh tash je pishamne, se ti je larguar
oh mua me harrove, tjetrin ke dashuruar

Tash je pishmane se ti mje larguar
Mua me harrove, tjetrin ke marutaar..

Eh tash je pishmane...
ohhh mua me harrove..
Eh tash je pishmane..
oohhh mua me harrove..


Ky tekst u dërgua nga Eddii
Më Shumë Këngë Nga Labinot Tahiri (Labi):

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet