Më mbaj mend (për 1 muaj)

Labi - Ti Ke Mbet Ne Zemren Time Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11

Me pas dit qe s'kthehesh kurr
Me mir tisha ba nje gur
Edhe pse tkam prit shum koh
Zemra ime prap te do

Me pas dit qe s'kthehesh kurr
Me mir tisha ba nje gur
Edhe pse tkam prit shum koh
Zemra ime prap te do

Ref:2x

Ti ke mbet ne zemren time
Edhe pse nuk je me mu
Sa tjesh gjall moj jeeta ime
Vendin do ta kesh tek un

Me mire vdes se met harru
Nate e dite ka met kujtu
Gjersa zemra po me dhemb
Dashurin tek une e ke

Me mire vdes se met harru
Nate e dite per ty ka me vajtu
Gjersa zemra po me dhem
Dashurin tek une e ke

Ref:3x

Ti ke mbet ne zemren time
Edhe pse nuk je me mu
Sa tjesh gjall moj jeeeta imeeee
Vendin do ta kesh tek un


Ky tekst u dërgua nga Bleron Musliu

Labi - Ti Ke Mbet Ne Zemren Time
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti Ke Mbet Ne Zemren Time".
3. Video është e këngës "Ti Ke Mbet Ne Zemren Time", por nuk këndohet nga Labi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Labinot Tahiri (Labi):


Komente 0