Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nuk kemi video për këtë këngë.

Labi - Prap Te Du
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Prap Te Du".
3. Video është e këngës "Prap Te Du", por nuk këndohet nga Labi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Labi - Prap Te Du Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

10/12/2012

2012-12-10T17:59:25+01:00sonte nat me shi
mu s'me ze gjumi
e syt e tu t'perlotur
pikon si lumi x2

prap te du
ty te dashuroj
shum te du
pa ty moj s'mud te jetoj

prap te du
ty te dashuroj
prore e jetes ime
une veq shkatrroj

sonte nat me shi
mua s'me ze gjumi
e syt e tu te perlotur
pikon si lumi x2

prap te du
ty te dashuroj
shum te du
pa ty moj s'mund te jetoj

prap te du
ty te dashuroj
prore e jetes ime
une veq shkatrroj x2


Ky tekst u dërgua nga Monika(3
Më Shumë Këngë Nga Labinot Tahiri (Labi):

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë