Më mbaj mend (për 1 muaj)

Labi - Dashnorja Ime Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Gjumi mua nuk me zen tuj mendu per ty, menxi pres moj padurim t'kthehem ne shtepi. Menxi pres moj padurim t'kthehem ne shtepi.

Kam deshir tju' them se rri ne kujtime, te gjith shpirtin mshkatrroj nzemer mu dahnorja ime.

Kam deshir tju'them se rri ne kujtime, te gjith shpirtin mshkatrroj nzemer prishtinasja ime.

Gjumi mua nuk me zen tuj mendu per ty, menxi pres moj padurim t'kthehem ne shtepi. O Menxi pres padurim t'kthehem ne shtepi.

2 here: Kam deshir tju' them se rri ne kujtime, te gjith shpirtin mshkatrroj nzemer mu dahnorja ime.


Ky tekst u dërgua nga Nerxhivane Xhanja

Labi - Dashnorja Ime
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dashnorja Ime".
3. Video është e këngës "Dashnorja Ime", por nuk këndohet nga Labi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Labinot Tahiri (Labi):


Komente 0