Më mbaj mend (për 1 muaj)


Labi - Flas, Ti S'me Degjon

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Flas, Ti S'me Degjon".
3. Video është e këngës "Flas, Ti S'me Degjon", por nuk këndohet nga Labi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Labi - Flas, Ti S'me Degjon  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  10

Këngë e albumit:

"Fotografia"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2012

2012-11-30T23:00:00+00:00



a ka ven per mu,
te ty ne krahror,
aty afer zemres tende,
te me besh dashnor
si un ti nuk gjen,
dot tjem me i mir,
vetem tlutem me jep shansin me jep pak hapsir,
vetem thuaj PO, zemeres qe te do !

ref :
Flas fjalet nuk mi degjon,
asgje nuk me premton
pse nuk me beson,
TI me thuaj ndonje fjal,
zemra po don me dal,
sa her qe me ty jam

Ti nuk me beson kur te them te du,
ndersa me fjal te mia skam met tlendu,
si un ti nuk gjen, do tjem me i mir,
vetem tlutem me jep shansin me jep pak hapsir,
vetem thuaj PO, zemres qe te do !

Ref :
Flas fjalet nuk mi degjon,
asgje nuk me premton
pse nuk me beson,
ti me thuaj ndonje fjal,
zemra po don me dal,
sa her qe me ty jam !


Ky tekst u dërgua nga  ronni202




Më Shumë Këngë Nga Labinot Tahiri (Labi):

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet