Audio

Labinot Tahiri (Labi) - Ani Bre Ani Mirë Ma Ke Ba  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.3 / Votuan:  6

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

16/08/2018

2018-08-16T08:27:45

Këngë e albumit:

"Extra Hite"

Këngë e albumit:

"Jam Keq"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ani Bre Ani Mirë Ma Ke Ba" kënduar nga Labinot Tahiri (Labi).
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Labinot Tahiri (Labi) i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Labinot Tahiri (Labi):

Më Shumë...