Më mbaj mend (për 1 muaj)


Labinot Tahiri (Labi) - Sa Pa Fat
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sa Pa Fat".
3. Video është e këngës "Sa Pa Fat", por nuk këndohet nga Labinot Tahiri (Labi).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Labinot Tahiri (Labi) - Sa Pa Fat  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Amazona Ime"

Këngë e albumit:

"Jam Keq"

Komente

Asnjë Koment

20/09/2018

2018-09-20T16:11:31+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Sa Pa Fat" kënduar nga Labinot Tahiri (Labi).
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Labinot Tahiri (Labi) i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Halide Piskala - Sa Pa Fat

Joo mos me jepni shpres
jo nuk kam qka te pres
ai shkoj ai shkoj skthehet moo
ai shkoj e per mua vdiq gjdo gje.

Edhe sa do vuaj per ty
edhe sa sdo te shoh me sy
per gjdo nat lutem per gjdo nat
sa pa fat sa pa fat.


Edhe sa do vuaj per ty
edhe sa sdo te shoh me sy
per gjdo nat lutem per gjdo nat
sa pa fat sa pa fat.

sot nuk dua asgje sot loti flet
pa ze nuk e di a do shihemi naj her
veq e di se te deshta vertet.


Edhe sa do vuaj per ty
edhe sa sdo te shoh me sy
per gjdo nat lutem per gjdo nat
sa pa fat sa pa fat.


Edhe sa do vuaj per ty
edhe sa sdo te shoh me sy
per gjdo nat lutem per gjdo nat
sa pa fat sa pa fat.


Edhe sa do vuaj per ty
edhe sa sdo te shoh me sy
per gjdo nat lutem per gjdo nat
sa pa fat sa pa fat.


Edhe sa do vuaj per ty
edhe sa sdo te shoh me sy
per gjdo nat lutem per gjdo nat
sa pa fat sa pa fat.

Mentor Kurtishi - Sa Pa Fat

Sa pa fat kisha qenë
Gotat një mbas një m`shoqnojn
Sa pa fat kisha qenë
Gotat një mbas një m`shoqnojn
Mbyll në zemër do ta mbaj
As kerkujt mos ti tregoj
Mbyll në zemër do ta mbaj
As kerkujt mos ti tregoj

Ref:
O s`kam forcë sun duroj
Gjithëkujt tash do ti tregoj
Mbyll ne zemë s`do ta mbaj
Jo s`kam forcë sun duroj
Gjithëkujt tash do ti tregoj
Mbyll ne zemë s`do ta mbaj

Ti jetën ma shkatrrove
S`të vjen keq aspak për mu
Ti jetën ma shkatrrove
S`të vjen keq aspak për mu
Një shpirt kam sikur ti
S`paske pas aspak mëshir
Një shpirt kam sikur ti
S`paske pas aspak mëshir

Ref:
O s`kam forcë sun duroj
Gjithëkujt tash do ti tregoj
Dhimbët vetës t`ja letsoj
O s`kam forcë sun duroj
Gjithëkujt tash do ti tregoj
Dhimbët vetës t`ja letsoj

Ref:
Jo s`kam forcë sun duroj
Gjithëkujt tash do ti tregoj
Dhimbët vetës t`ja letsoj
O s`kam forcë sun duroj
Gjithëkujt tash do ti tregoj
Dhimbët vetës t`ja letsoj
O s`kam forcë sun duroj
Gjithëkujt tash do ti tregoj
Dhimbët vetës t`ja letsoj
O s`kam forcë sun duroj

Muhamet Tahiri - Sa Pa Fat

qfar fati pas kam o ju shokt e mi gjithnje vujtje dhe mundime dhe ne terr te zi vajzen qe e deshta tash me eshte largu i madhi zot o un te lutem tash si me jetu


ref:

sa pa fat un kisha qen o ju shokte e jete u largua tash
dashnorja mua me la vete

syt e mi ka lotojn o moj vajz per ty jeten mua ma shkatrrove pash fatin e zi

ma mir t'vdes o moj e dashur se pa ty t'jetoj dashuria jote vajz shume vjet me mashtroje lamtumire o un te them mori vajze kete jet ndoshta prap ne shihemi vajz ani nahiret

ref:

sa pa fat un kisha qen o ju shokte e jete u largua tash
dashnorja mua me la vete

syt e mi ka lotojn o moj vajz per ty jeten mua ma shkatrrove pash fatin e zi

Më shumë këngë me këtë titull:
Më Shumë Këngë Nga Labinot Tahiri (Labi):

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë