Audio

Labi & Prishtina - Karanfil Me Ere


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

11/12/2006

2006-12-11T00:23:27


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Karanfil Me Ere" kënduar nga Labi & Prishtina.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Labi & Prishtina i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Labinot Tahiri (Labi):

Më Shumë...