Labinot Ademi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  3
BIOGRAFIA: Labinot Ademi është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore vajtuese. Më datë 5 Mars 2015, Labinot Ademi publikon videoklipin "Do Ta Kallim". Më datë 19 Mars 2018, Labinot Ademi publikon videoklipin "A T'vjen Marre Ty". Më datë 18 Maj 2018, Dj Gimi-O & Labinot Ademi publikojnë videoklipin "Lulija"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtareDuke u ngarkuar... Prisni ju lutem

Shiko më shumë


Artistë Të Ngjashëm:

Artan Rexha

Florim Loku

Ismajl Rexha

Lindi Mehmeti

Leutrim Llozani

Erjadi

Jeton Rrudhani

Valon Selimi

Urim Gashi

Bashkimi


Tags: Labinot Ademi, Labi

Krijo Një Kartolinë