A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Labinot Beqiri

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  8
  • Origin:
  • Gjilan 
  • Age:
  • 30
  • Zodiac sign:
  • Virgjeresha ♍
BIOGRAFIA: Labinot Beqiri is a popular singer of Modern Traditional & Tallava music. Kreu mësimet në Gjimnazin 'Zenel Hajdini', tani vijon studimet në Fakultetin e Ndërtimtarisë, merret me muzikë që nga shkolla fillore dhe është duke vazhduar punën intenzivisht në këtë lami, së bashku me vëllaun e tij Naser Beqirin. Në vitin 2011, Naser Beqiri & Labinot Beqiri publikojnë albumin "Kendojm Per Ju". Më datë 28 Tetor 2017, Labinot Beqiri publikon videoklipin "Ti Ke Faj"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Facebook

Profile

Instagram

Account

Add Official

Social Accounts

Kendojm Per Ju (2011)


» Add A Song »

Ti Ke Faj


Related Artists:

Ardian Limanmera

Drilon Berisha

Butrint Rashiti

Besnik Gjakova

Leotrim Gashi

Ylber Aliu

Argeton Dervishi

Erkan Musliu

Fikret Bislimi

Shpat Deda


Tags: Labinot Beqiri

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019