TEKSTESHQIP

Lab Beqiri
Dashni
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Dashni" kënduar nga Lab Beqiri.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Videoteka e hiteve zgjerohet, sepse materiali muzikor vjen i finalizuar para audiencës i ilustruar mjaft këndshëm edhe me një videoklip, i cili u publikua më 16 Shtator 2022.