TEKSTESHQIP

Lab Beqiri
Flak Po M'digjet Zemra
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Flak Po M'digjet Zemra" kënduar nga Lab Beqiri.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Nuk iu rezistua dot tundimit për të hedhur në treg diçka të bukur, ndaj projekti muzikor u prezantua në tregun e gjerë të muzikës i realizuar në sferën vizuale edhe me klip muzikor, i cili u publikua më 16 Nëntor 2022.