A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
BIOGRAFIA: Labinot Feka është një shkrimtar i vogël. Jeton ne Vushtrri, fshati Karaq dhe eshte nxenes ne shkollen ANDO ZAKO QAJUPI....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtareArtistë Të Ngjashëm:

Albrim Isufi

Rilind

Endrit Ceka

Malsor Basha

Arbër Voci

Flavio Hima

Enis Haziri

Lorik Dulla

Ajsel Boja

Ilion Kraja


Tags: Labinot Feka

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019