Labinot Hakaj
Labinot Hakaj

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

BIOGRAFIA: Labinot Hakaj është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Labinot Hakaj është njëri ndër këngëtarët e skenës tonë muzikore që i qëndron besnik zhanrit të tij popullor që e kultivon për shumë vite. Edhe Labinoti e përshkruan vitet e findit plotë e përplotë angazhime ndërsa premton se gjatë viteve të ardhshme do të sjellë edhe projekte të reja. Ai gjatë sezoneve së verës ka qenë i angazhuar thuajse në të gjitha trojet shqiptare. Labinoti thotë se në skenën shqiptare ka shumë raste kur këngëtarët e vlerëso...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0