A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Labinot Rexha

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  31
  • Vendlindja:
  • Rahovec 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Zvicër 
  • Mosha:
  • 36 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Ujori ♒
BIOGRAFIA: Labinot Rexha është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe popullore moderne. Ai vjen nga një familje këngëtarësh të muzikës popullore, të cilët ia kane zbuluar talentin Labinotit, kur atëherë ishte vetëm 5 vjeç. Këngët e tij të para janë: "Të dua" dhe "Azilant". Në Prizren ka kryer 9-vjecaren dhe të mesmen per muzikë. Ai ka realizuar një numër të madh këngësh, këngë të cilat janë të përmbledhura në shume albume cilësore. Këngët që kanë dhënë një hov të madh në muzikën mbarëshqiptare, të Labinot Rexhës janë: Çou Rexho, Mas...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare

Live (2014)

Studenti (2011)


» Dërgo Një Këngë »

Qohu Rexho
Ata Sytë E Tu
Nuk E Pranoj Të Humba Ty
Vuaj Per Ty
Pranoni Kosoven
Motra Jonë
Ajo
Maturant 2018
Ani Zemra Jeme
Ti Nuk Mendon


Artistë Të Ngjashëm:

Valton Krasniqi

Astrit Mulaj

Alban Mehmeti

Mr.Safet

Driton Ajeti

Besnik Salihu

Liridon Hoti (Liri)

Liridon Sefa

Faton Rugova

Mad Lion


Tags: Labinot Rexha, Noti

Labinot Rexha në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë