Më mbaj mend (për 1 muaj)

Labinot Rexha - Nje Matur E Kemi Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


nuk po mundem syt lotet me i ndal qe prej sonte më zdo te jemi bashk 4 vjet shum shpejt kaluan shpejt kalun si një dit dhe që jemi përmalluar ne ket nat e kemi prit
edhe sonte bashk do te jemi një matur ne jet e kemi nese dikush bjen ne dashuri nuk ka gajle se jemi te ri nese dikush bjen ne dashuni nuk ka gajle se jemi te riiiiiiiii


Ky tekst u dërgua nga Labinot Rexha


Nuk kemi video për këtë këngë.
Labinot Rexha - Nje Matur E Kemi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nje Matur E Kemi".
3. Video është e këngës "Nje Matur E Kemi", por nuk këndohet nga Labinot Rexha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Labinot Rexha:


Komente 0