Më mbaj mend (për 1 muaj)

Labinot Rexha - Pse S'mu Bane Nuse Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

nje dashni dikur e pata tani gje sme mbeti
sepse nana edhe baba e fejuan gjeti 2x

dasma jone e madhe u shendrru ne enderr
pse smu bane nuse e pse stu bona dhander 2 x

kush na ndali dashurine kush na la me lot
nje zemer qe deshta ma fejun sot 2x

dasma jone e madhe u shendru ne enderr
pse smu bane nuse e pse stu bana dhender 2 x

nannannann tetteeett
ditet e gezimit tani jane bere vaj
asnjehere se prita ki per te na ndare 2x

dasma jone e madhe u shendru ne enderr
pse smu bone nuse e pse stu bona dhander
nanannan ti ndoshta martohesh po smartohem une
ende je ne zemren time do ta ve nje gure 2x


Ky tekst u dërgua nga Vali - Bleona

Labinot Rexha - Pse S'mu Bane Nuse
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pse S'mu Bane Nuse".
3. Video është e këngës "Pse S'mu Bane Nuse", por nuk këndohet nga Labinot Rexha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Labinot Rexha:


Komente 0