TEKSTESHQIP

Labinot Rexha
Ani Zemra Jeme
Lyrics

Nje kenge per zemren teme,
nje kene per zemren tende
Te fillojme diten me dashuri,
e cila buron nga zemra
Te gjitha gjerat mund te vijne sipas interesit, por veteem dashuria jo.
Dashuria qe buron nga zemra ka arritur te zbus edhe armiqesite me te medha.
Kur dashuron vertet, ndryshimet gjithmone jane te medha.
Beni gjerat me zemer dhe me dashuri,
epilogu eshte Fitore
Degjoje zemren per ke te ben me shume dhe sot takohe apo perqfoje ate qe zemra rreh per te me shume
INFO
Më datë 27 Mars 2013, Labinot Rexha publikon videoklipin "Ani Zemra Jeme". Me këtë këngë, Labinot Rexha merr pjesë në Zhurma Show 2013 në vitin 2013.