TEKSTESHQIP

Labinot Rexha
Motra Jonë
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Motra Jonë" kënduar nga Labinot Rexha.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Ka material edhe për videotekën shqiptare, sepse projekti muzikor përcillet tek publiku i plotësuar me mjaft shije me një videoklip, i cili u publikua me datë 25 Qershor 2014.