Labinot Shala
Labinot Shala

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

BIOGRAFIA: Labinot Shala është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Në vitin 2021, Labinot Shala publikon albumin "Live 2021"....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje💿 Albume
Komente 0