A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Labrinth

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
  • Vendlindja:
  • Hackney, London 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Angli 
  • Mosha:
  • 30 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Bricjapi ♑
BIOGRAFIA: Labrinth është një këngëtar i huaj i njohur. Timothy McKenzie, better known by his stage name Labrinth, is a British singer, songwriter, multi-instrumentalist and record producer. Initially, he was tipped to work as a producer, but Simon Cowell signed him to his record label Syco Music as a solo act. In the process, Labrinth became Cowell's first non-talent show signing in six years. Labrinth made his debut appearance on the UK Singles Chart in March 2010, when his collaboration with rapper...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Tom Dice

Mabel Matiz

Lee Dewyze

Alex Mica

Çağatay Ulusoy

Baptiste Giabiconi

Kygo

Leonard Cohen

Kubat

Muhabbet


Tags: Labrinth

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019