Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lali Unik

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.1 / Votuan:  14
 • Emri i Vërtetë:
 • Albert Lita
 • Vendlindja:
 • Durrës 
 • Mosha:
 • 26 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Bricjapi ♑
BIOGRAFIA: Lali Unik është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 27 Mars 2018, Lali Unik publikon videoklipin "Enemies". Më datë 12 Korrik 2018, Dini GMC publikon videoklipin "Krejt Ndryshe", në bashkëpunim me Lali Unik. Më datë 22 Dhjetor 2018, Lali Unik publikon videoklipin "I Got Them". Më datë 11 Maj 2019, Lali Unik publikon videoklipin "Rrokfeler". Më datë 4 Shtator 2019, Lali Unik publikon videoklipin "Per Kto Shqipe". Më datë 2 Janar 2020, Lali Unik publikon videoklipin "Shiten Pe...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Komente

Asnjë Koment



  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Lali Unik, Albert Lita, Lali Un1K

Komente 0