Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lamm-G - Nje Mesazh (Feat. Miril & Beni)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Mes nates dhe heshtjes, diqka me mundon
Dua t'perqafoj, se shum me mungon
Nje mesazh gabimisht,jeten ton ndryshoj
Te doja perjetsisht, e pa ty nuk jetoj

Shpejt po ikinvitet,ti se ndryshove bindjen
qka uitet rritet,pra pse pe ujit dhimbjen
e di qe ke gabim, n'at mesazh qka pata shkru
po ti harroje gabimin,jo gabimisht mem harru mu

Shpirtin tem vishe,se veq tye t'bjen tamon
na e bajna t'njejtin numer,tjeter kujna nuk i bon
po du me dal ka parku,veni i takimev tona
kur t'putha ti u skuqe, e un m'fal ta bona

po qe tash po vujna,s'menojna zgjidhje tjeter
zgjidhja jon e vetme osht,m'ju kthy dashnis t'vjeter
pra hajde mos um le vet, se as un kurr vet nuk t'lo
fjalt qe mi thot zemra,un ti transmetoj me zo

pa ty kurgju so mir,qdo dit nervoz po bona
kur t'sho anderr ty,happy prej gjumit oqna
boll me iluzione,se live po du met pa
me ta kthy buzqeshjen, e met perqaf me dy krahh

Mes nates dhe heshtjes, diqka me mundon
Dua t'perqafoj, se shum me mungon
Nje mesazh gabimisht,jeten ton ndryshoj
Te doja perjetsisht, e pa ty nuk jetoj

Mes nates dhe heshtjes, diqka me mundon
Dua t'perqafoj, se shum me mungon
Nje mesazh gabimisht,jeten ton ndryshoj
Te doja perjetsisht, e pa ty nuk jetoj

Lutjet e mia per ty e pash qe spaten vler
ishe lulja e gabume,qe gabim i mora er
Tash du me marr ni qant,e me ik dika ka s'vrena
kush do qe ty t'pyt per mu,tregoju qe ma nuk kthehna

Ni Mesazh i gabuar,jeten ton pse e ndryshoj.
shum t'luta me ma fal,sa edhe lutja sod pushoj
Mos me kerko askund me,se askund me s'do t'me gjen
kjo zemer ty t'deshti shum,e ti kaq shum pe urren.

Mes nates dhe heshtjes, diqka me mundon
Dua t'perqafoj, se shum me mungon
Nje mesazh gabimisht,jeten ton ndryshoj
Te doja perjetsisht, e pa ty nuk jetoj

Mes nates dhe heshtjes, diqka me mundon
Dua t'perqafoj, se shum me mungon
Nje mesazh gabimisht,jeten ton ndryshoj
Te doja perjetsisht, e pa ty nuk jetoj

Mes nates dhe heshtjes, diqka me mundon
Dua t'perqafoj, se shum me mungon
Nje mesazh gabimisht,jeten ton ndryshoj
Te doja perjetsisht, e pa ty nuk jetoj


Ky tekst u dërgua nga  LukinjoLamm-G
Featuring: Beni & Miril
Publikimi: 28/11/2013


Lamm-G - Nje Mesazh
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nje Mesazh".
3. Video është e këngës "Nje Mesazh", por nuk këndohet nga Lamm-G.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Lamm-G:


Komente 0