A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6
  • Emri i Vërtetë:
  • Lirim Bllaca
  • Vendlindja:
  • Prizren 
  • Mosha:
  • 28 Vjeç
BIOGRAFIA: Miril është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Miril ose Lirim Bllaca filloi te merret me rap qysh ne femijeri dhe ndoqii hapat e Lamm'G Me te cilin ka shumicen e kengeve. Më datë 23 Shtator 2010, Lamm-G publikojnë videoklipin "Ti Edhe Ti", në bashkëpunim me Miril, Astro Mc & Gjonny....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Lindy

ZeeroMan

Mr.Trimi

Overlord

Explicit

Ex King

Anonimos

Liberian Selimi

Rascom

Merytoni


Tags: Miril, Lirim Bllaca

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019