Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lan Haradini

Nuk ka akoma asnjë votë

Lan Haradini është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe tallava.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Hajdar Gashi

Isa Krasniqi

Rrem Gjakova

Luan Qallaku

Mejdi Tafaj

Xhavit Lezi

Besi Avdo

Shkelzen Masholli

Besnik Sinani

Faton Thaqi

Tags: Lan Haradini


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet