Land Korçari
Land Korçari

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}

  • Vendlindja:
  • Ponçari
  • Jeton në
  • KanadaBiografia

BIOGRAFIA: Land Korçari është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore qytetare. Më datë 6 Nëntor 2014, Lorandi Jazexhi publikon videoklipin "Si Nje Hene". Më datë 8 Qershor 2016, Lorandi Jazexhi publikon videoklipin "Devolleshe Mbreteresh". Videoklipi u prodhua nga Swart Production. Më datë 5 Dhjetor 2016, Land Korcari publikon videoklipin "Me Prit Moj Nene". Më datë 24 Dhjetor 2016, Land Korcari publikon videoklipin "Nene Tereza". Më datë 9 Qershor 2018, Land Korçari publikon videoklipin "Xhane Xhane". Më dat...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje💿 Albume
Komente 0