Më mbaj mend (për 1 muaj)

Landi Brahushi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Landi Brahushi është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Më datë 8 Nëntor 2019, Alban Plovishti & Landi Brahushi publikojnë videoklipin "Kolazh Jugu 2019". Orkestrimi i këngës u punua nga Valter Beqo. Videoklipi u prodhua nga kompania DArt Channel....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Ylli Alushaj

Kastriot Adushi

Tomorr Biba

Ylli Cela

Gerti Hyka

Behar Spahiu

Alfred Mirashi

Nevruz Nure (Lulushi I Korçës)

Geron Dervishi

Nimet Sulkaj

Tags: Landi Brahushi


Komente mbi këtë artist