Më mbaj mend (për 1 muaj)

Landi Roko - Number One (Feat. Eri Qerimi)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  25

landi roko er qerimi porsi barcelona
me alskerdin i bojm keenges si mes i gonas

po na vjen denis sharkia
porsi kur po pret
kush na ka inatin kshu na paft perjet

er qerimi er qerimi kapedan kapedan
vjen denisi me alskerdin number one number one

landi roko landi roko kapedan kapedan
vjen denisi me alskerdin number one

nomin nomin sot e bojna grupi nuber one
landi eri dhe denisi ndezin nje ballkan x2

er qerimi er qerimi kapedan kapedan
vjen denisi me alskerdin number one number one

landi roko landi roko kapedan kapedan
vjen denisi me alskerdin number one x4


Ky tekst u dërgua nga anjezaaLandi Roko
Featuring: Eri Qerimi
Publikimi: 10/07/2015


Landi Roko - Number One
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Number One".
3. Video është e këngës "Number One", por nuk këndohet nga Landi Roko.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Landi Roko:


Komente 0