Më mbaj mend (për 1 muaj)

Landi Roko & Artur Qerimi - Mbreteresha Ime Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

x2
Sa kam heq me ty
Shpirti im e di
Kur nis e shaj
Prap nuk jam pishman
Se te dua nuk kam faj

Ref. x2:
Mbreteresha ime
Ndonse ke harru
Emrin tend ne trup e kam shenu
Smund te jet me mir
Fati me denoj
Humbjen time ta pranoj

x2
Sa deshir un kam
Te jem me ty
Dashuria ime ti
As skam ec me tkeq
Tmira shum tkam ba
Por ti deshe me u nda

Ref. x4:
Mbreteresha ime
Ndonse ke harru
Emrin tend ne trup e kam shenu
Smund te jet me mir
Fati me denoj
Humbjen time ta pranoj


Ky tekst u dërgua nga Bani


Nuk kemi video për këtë këngë.
Landi Roko & Artur Qerimi - Mbreteresha Ime
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mbreteresha Ime".
3. Video është e këngës "Mbreteresha Ime", por nuk këndohet nga Landi Roko & Artur Qerimi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Landi Roko:


Komente 0