TEKSTESHQIP

Landi Roko
Trendafili Blu
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Trendafili Blu" kënduar nga Landi Roko.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.