TEKSTESHQIP

Landi Roko
Katile 2019
Lyrics
(Feat. XOXO)

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Katile 2019" kënduar nga Landi Roko.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Për të shtuar dozën artistike, krijimi muzikor është lansuar tek ne i punuar me vlera artistike edhe me anë të një videoklipi, i cili u publikua më 31 Tetor 2019. Muzika e këngës u kompozua nga Albert Sula, ndërsa teksti është shkruajtur nga XOXO.