TEKSTESHQIP

Landi Roko
Unaza
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Unaza" kënduar nga Landi Roko.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Në mënyrë që ta shijojmë edhe më shumë, krijimi muzikor është bërë i disponueshëm online i plotësuar tejet mirë edhe me videoklip muzikor, i cili u publikua me datë 9 Qershor 2020. Kënga u kompozua nga Festim Gici, ndërsa teksti është shkruar nga Olsi Celmeta.