TEKSTESHQIP

Landi Roko
Mateo
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Mateo" kënduar nga Landi Roko.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Më datë 24 Korrik 2020, Landi Roko publikon videoklipin "Mateo". Muzika e këngës u punua nga Festim Gici, ndërsa teksti u shkrua nga Olsi Celmeta.