TEKSTESHQIP

Landi Roko & Edona Hasanaj
Ndarja
Lyrics

LANDI ROKO
Nuk di se si, nuk gjej un fjal
Zhytur ne pendim dhe ti me fal
Me shih ne sy, koken mbaj lart
Ne dashuri gabime ka.

EDONA HASANAJ
Tash po qaj un per ty
Ike vetem me le n'vetmi,
Pse u largove ti pa meshir
M'the te dua por jo lamtumir.

LANDI ROKO
Me fal o shpirt, e di
Kam faj ende te dua
Kujtime t'mbaj.

EDONA HASANAJ
Jo nuk harohet gabimi
Par nuk ta fali sepse
Mke vraaaa.