A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  127
  • Emri i Vërtetë:
  • Hekuran Mazreku
  • Vendlindja:
  • Prizren 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Francë 
  • Mosha:
  • 21 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Peshorja ♎
BIOGRAFIA: Lannex është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Emri itij i vertet eshte Hekuran Mazreku ka vite qe ai merret me shkrimin e kengeve dhe publikimin e tyre te cilat i sollen suksese dhe u be i njohur si kengtar me kenge dashurie e disa edhe ritmike. Më datë 10 Janar 2017, Lannex publikon videoklipin "A Te Mungoj". Më datë 17 Gusht 2017, Lannex publikon videoklipin "Ani Baby". Më datë 7 Nëntor 2017, Emir publikon videoklipin "Melek", në bashkëpunim me Lannex. Më datë 5 Korrik 2018, La...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Profili

Snapchat

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


» Dërgo Një Këngë »

Faji
Edhe Sot
Pa Ndjenja
A Te Mungoj
Valixhet
Pishman
Hije
Lule Me Therrë
Ani Baby


Artistë Të Ngjashëm:

Gentrit Sopjani

Liil Craizy

Gold Mc

Vig Poppa

Gent Fatali

Beni Xhemas

Anestezioni

Tensioni G

Sacrifice

Diamant Sinanaj (BlackLion)


Tags: Lannex, Hekuran Mazreku

Lannex në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019