Më mbaj mend (për 1 muaj)


Lannex - Shum Andrra

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shum Andrra".
3. Video është e këngës "Shum Andrra", por nuk këndohet nga Lannex.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Lannex - Shum Andrra  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  35

Muzika & Teksti:

Lannex

Komente

Asnjë Koment

07/02/2020

2020-02-07T16:59:33+00:00Jom gati me ta dhon zemren
po jo me ma thy
Jom gati mi bo krejt
E krejt mi lon per ty
E nese ni dit ik
Prap a ishe kthy
E nese loti pik
A kishe ardh me ma fshi
Per ty un kam nevoj
Se ti mu ke bo drog
A kishe ardh mem pa
Nese ni dit nina broke
Ti e din un rrezikoj
E kajher muj me ra ngrop
A ma kishe kap ti doren
Nese jom shtrit per tok

REF:2x
O mama
Me ty un nuk boj drama
Me ty un kom shum andrra
E kurr nuk i lo anash
jojo

Si ti hapi syt
tmenoj prej mengjesit
Se ti je nzemren tem
E jo tlannnexit
Mos fol per tkalumen tem
Futja ex-it
Un e ti zemer bashk deri sa tdesim

2x:
Ti ke ardh pa prit, pa prit
Syve ju ke sjell drit, ti drit
Une per ty kom shum dashni
E nuk tlo me iiik

REF:
O mama
Pa ty nuk um vyn fama
Me ty nuk boj un drama
Se na dy kem shum andrra

Zemra jem e paster
Shum dashni ka
Amo rasisht
N'dashni me ty ra
Sot mem nda prej teje
Duhet mem vra
Ti i ki gjestet e mia
Si prej fillimit mem ngja
Syt e tu kejt si magji
Jom dashuru si mem ba mgji
Jom ka du met mar ngji
E tkqijav me ja fut vi
Kur doren ta nshoj ka trupi
Nsyt e tu shihet turpi
Ajt qa me bo me ndjenjat
Kur sa her tshoh hupi

REF:
O mama
Me ty un nuk boj drama
Me ty un kom shum andrra
E kurr nuk i lo anash
jojo

2x:
Ti ke ardh pa prit, pa prit
Syve ju ke sjell drit, ti drit
Une per ty kom shum dashni
E nuk tlo me iiik


Ky tekst u dërgua nga VeronaKartolina (3)

22
11
18

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Lannex:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet