Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lannex - Harroje Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  12

Ça kena bo harroje
Harroje dhe emrin tim
Mendoja që më doje
Por për mu s'paske ndje sen

[REF..]
...Tash gota gota po rrin plot
E une ne mene hala
Po pi po pi cdo nate per ty
Keto dhimbje mi shperla...X2

Don mu nda,smun te nali naliii
Jo kurr nk te nali nali
Ki me lyp kit djalin djalin
Ka met marr ty malli
M’kujtohet tetori,o kuku cfare zori,
Ti lypshe mu nda,ndarja erdh si Meteori
Me veten po foli,po tham ca ndodhi,,
Per me hek merzi gjithcka po perdori,
Kurgja nk shkon me zorr
As ty smun tmarr me zorr
Jam munu me t’hi ne zemer
Po ma qiti ERROR
me ty kam menu shum gat,jo per ni nat e ni ore,
Tkam majt si princesh,po zemren e ftofte si bore,,,
...
Ca kena ba harroje,harroje edhe emrin tem
Mendoja qe me doje po per mu spaske ndje sen
[REF...]
Tash gota gota po rrin plot e une ne mene hala
Po pi po pi cdo nate per ty keto dhimbje mi shperla X2

Luftojsha met pas,luftojsha mem dasht
Luftova qe kerkush mos me na hi ne mes
Tan naten tut fol,tu munu met bind
Ti ma ke dhuru mat keqin mengjes,

Ty te une nk tka mungu sen
Po te ti tash mungoj une, hmmm
Ke menu ti ke menu ti,vec pse me injoron t’luti ma shum
Sa her je merzit vec mu mke thirr ti
Per ty sdi kurgja,rahat sum flen shpirti
Nuk kam ca me ba,zemra kto si priti
Se po na vjen fundi ma shpejt se fund-viti
[REF...]
Tash gota gota po rrin plot e une ne mene hala
Po pi po pi cdo nate per ty kto dhimbje mi shperla X2


Ky tekst u dërgua nga MelisaLannex
Renditja: Top 200
Publikimi: 15/10/2021
Muzika: Lannex
Teksti: Lannex
Produksioni: Unik Beatz
Mix & Master: Lannex
Violin: Urim Islami
Video Produksioni: RaydivisualLannex - Harroje
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Harroje".
3. Video është e këngës "Harroje", por nuk këndohet nga Lannex.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Lannex:


Komente 0