Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lannex - Ta Fala Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Shko edhe pse mlondon shko
Se sja vlen me nejt e me grindje
Shko nese don ti shko
Lemi kreit kto dhimbje

A bona gabim qe ta fala
Dashnin dashnin ty ta fala
Pa interes e kur su nala
Jo jo kur su nala
Zemer u kalla u kalla

E di ka me mungu zoni jot
Zemren ma nje mir i madhi zot
Kur skam mi nal deri sot
Kreit ca mke lon jan kto lot

Shpirti po mdigjet
Flak po mdiqet ee
Tjert po mpysin pse spo Flet
Rrall un po dal dhe pa ty kreit i shkret
E met harru se kom let

E di ti mos me menon
Ky fat po me menon
E di me ni mesazh ti
Shpeit mu mdrogon
Nese mke dasht pak
Pse sem telefonon
Hala e kam numrin tend
Sa e gjat o nata pa telefonata
Sa i gjat o viti se nuk pres un mandata
Kur ti u largove brenda vetes kajta
E jo nuk ta fala fala

Shko edhe pse mlendon shko
Se sja vlen me nejt e me grindje
Shko nese don ti shko
Lemi krejt kto dhimbje

A bona gabim qe ta fala
Dashnin dashnin ty ta fala
Pa interes e kur su nala jo jo kur su nala
Zemer u kalla u kalla

Nuk tkam harru moj
Hala po tdu moj
Edhe tkom dasht moj
Edhe hala po tndjei
Dikur mke pas nkra
Me mu ke fol gjithcka
Sot nuk e di mama
Pse Dashni spo vrei
Qysh nina a po ta nina tmirat e mia jo mkan vrrai tash na merzia per ty un hina qe un e ti me kon bashk

Shko edhe pse mlendon ti shko
Se sja vlen me nejt e me grindje
Shko nese don ti shko
Lemi krejt kto dhimbje

A bona gabim qe ta fala
Dashnin dashnin ty ta fala
Pa interes e kur su nala jo jo kur su nala
Zemer u kalla u kalla


Ky tekst u dërgua nga ArisLannex
Renditja: Top 200
Publikimi: 03/05/2023
Muzika: Lannex
Teksti: Lannex
Prod By.: Val (Valon Demaku)


Lannex - Ta Fala
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ta Fala".
3. Video është e këngës "Ta Fala", por nuk këndohet nga Lannex.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Lannex:


Komente 0