TEKSTESHQIP

Lannex
T'kom Dasht
Lyrics

Sa dush qom tfala e lutu apet
Edhe pse shum tfala sjena komplet
Tash fotot e tona munesh mi lyp ndet
Sjom tu vujt per ty se su kon kysmet
Po se kom problem prap se kom problem Shoqet e tua me ti majt n’DM
Mu niher m’hup amo sun em kthen
Dikur mle pa gjum e sot vet sun flen

- O ani ani Tkom dasht ma shum se veten
Une ty tkom dasht
Amo ti um ke zhgenjy
Ref:
Tkom dasht mashum se veten tkom dasht
E ti prej meje ke ik
Kur kom pas nevoj per ty
Amo nasht
Edhe pse une te kam dasht
Se ti sot me lot je kthy
Po une nuk fali tradhti
- Duhesh me meritu per
Met dasht un ma
Nese sja vlen ateher mos nga
Rrenat e tua sot kan dal npah
Je tu dasht mi mshef
Po sun ja ngjet kerka
E tash ti kaj e nese don kesh
Se dashnia te une zvjen belesh
Nuk t’intereson a jam mir a jam keq
Tkom mendu engjell po mke dal dreq

- O ani ani Tkom dasht ma shum se veten une ty t’kom dasht Amo ti em ke zhgenjy
salut tout le monde coeur sur toi si tu comprends ça
Ref:
Tkom dasht mashum se veten tkom dasht
E ti prej meje ke ik Kur kom pas nevoj per ty Amo nasht
Edhe pse une te kam dasht
Se ti sot me lot je kthy Po une nuk fali tradhti
— Tkom dasht Ma shum se veten tkom dasht
E ti prej meje ke ik Kur kom pas nevoj per ty Amo nasht
Edhe pse une te kam dasht
Se ti sot me lot je kthy
Po une nuk fali tradhti.

DËRGOI:
INFO
Për vijën melodike dhe për tekstin u përkujdes vetë këngëtari.
Rryma muzikore:
Hip-Hop
Renditja:
Top 200