TEKSTESHQIP

Lannex
Aje Normal
Lyrics

Aje normal
Ti nuk je jeta jeme mo
Se ske ardh kur mke mungu
Tlutna dil pe zemres
Se mu boll em ke lendu
Merri kejt kujtimet edhe mos u kthe mbrapa
E mu harrom
Se mke bo per hapa
Diten po bon qejf
Po me VUJT TSHTIN NATA
Dikur me mu zoje
SOot po thojn e ngrata
Kurrgjo ski hallall
Kurrgjo ski hallall
Qfar dashnie ke prish be
Ti aje normal
Te un po lyp hall
Te tjetri pin mall
Fjala jote ska vler
Mos mthuj mfal
Sjam ai djali qe e fale mo
As ski nevoj mem thirr jo
Se kon ndryshu si nata me diten
Gabimet falen
Por jo kur perseriten
X2
Ti nuk je jeta jeme mo
Se ske ardh kur mke mungu
Tlutna dil pe zemres
Se mu boll em ke lendu

Ski nevoj me u shpreh mo
Se sjom shpreh kur ke vakt ti
Cado qe ka ndodh prap une smoj inat
NO NO me ty nuk moj inat
Ama na
Qaty ku jena nis na bash qaty metem
Une per ty se kurseva as veten
Ti shpreha ndjenjat
Kurr ssi kurseva fjalet
Mdole helm
Un menova qe je mjalt
Sjam ai djali qe e fale mo
As ski nevoj mem thirr jo
Se kon ndrryshu si nata me diten
Gabimet falen po jo kur perseriten
X4
Ti nuk je jeta jeme mo
Se ske ardh kur mke mungu
Tlutna dil pe zemres
Se mu boll em ke lendu

DËRGOI:
INFO
Për tu parë dhe kuptuar më mirë, ky krijim muzikor është përcjellë para një audience më të gjerë i plotësuar nga ana vizuale me anë të një videoklipi, i cili u publikua më 17 Korrik 2020. Melodinë dhe tekstin e mori përsipër vetë këngëtari.
Rryma muzikore:
Hip-Hop
Renditja:
Top 200