TEKSTESHQIP

Lannex
Ke Gabu
Lyrics

Ke gabu
Shum ke gabu
Zemer ti ke gabu
Po si un sun gjen mo
Hajt se ki me pa me kohen
Sa m'ke mungu
O zemer shum m'ke mungu
Na kena shum kujtime
Ato kujtime s'harrohen

Koha m'kthej me t'kallxu qe gabove
Zemra m'tha qe shum m'ke lendu
Gjith ato t'mira kejt i harrove
Momentet ma t'mira
I ke kalu me mu
Nuk kam menu se je goc em lut
Von e ke pa sa shum je gut
Se ti me mu je kon e sigurt
E per ty i kisha shti n'zjarr durt
U na na na
Zemer a e din
Qe sum vjen inat kur ti me tjeter rrin
O mama
Kejt ti fala
Ke gabu dje ti ke gabu sot
Per gabimet e tua ti po derdh lot
Amo prap mu m'prek loti jot
O zemer

Shum ke gabu
O zemer ti ke gabu
Po si un sun gjen mo
Hajt se ki me pa me kohen
Shum ke gabu
Zemer ti ke gabu
Po si un sun gjen mo
Hajt se ki me pa me kohen
Sa m'ke mungu
O zemer shum m'ke mungu
Na kena shum kujtime
Ato kujtime s'harroen

Kejt ato plane qe i kam nis
Kejt ato plane ti mi ke prish
Ske dit me udheheq dashnin
Kejt ato faje qe mi ke gjujt
Kejt ato faje qe mi ke gjujt
Kejt ato faje asnjo sum perkasin muu
Amo
Ty nuk t'gjuj posht
E gjuj veten
E si ty s'kom me dasht as tjetren
E si ty s'kom me dasht as tjetren
E per ty une pe mushi fleten
Ty nuk t'gjuj posht
E gjuj veten
E si ty s'kom me dasht as tjetren
E si ty s'kom me dasht as tjetren
E per ty une pe mushi fleten

Shum ke gabu
Zemer ti ke gabu
Po si un sun gjen mo
Hajt se ki me pa me kohen
Sa m'ke mungu
O zemer shum m'ke mungu
Na kena shum kujtime
Ato kujtime s'harroen

DËRGOI:
INFO
Pas kurimit të të gjitha detajeve, produkti muzikor vjen i finalizuar në ekranet tona i përpunuar me vlera artistike edhe me anë të një klipi muzikor, i cili u publikua me datë 1 Gusht 2020. Kompozimi dhe teksti u krijua nga vetë këngëtari.
Rryma muzikore:
Hip-Hop
Renditja:
Top 200